Trénink JojoGym 16.11.2024 – Závodní a Přípravka

Odjezd v 9:50 z AN Kadaň (sraz 9:45). Příjezd cca v 20:30 na AN Kadaň. Jedeme vlastním autobusem.

Přihlašování závodní skupiny je do 18.10. Přihlašování přípravky je od 21.10. do 25.10.

Příspěvek: 200 Kč

Uhraďte do 18. 10. 2024 (Přípravka do 25. 10. 2024)
Platbu provádějte na účet:
225094845/0600 MONETA Money Bank, a.s.
variabilní symbol: 9+ datum narození ve formátu DDMMRR (tzn. kdo se narodil 1.1.2020
dá variabilní symbol 9010120)
do poznámky uveďte text: členský příspěvek + příjmení cvičence

S sebou:
  • 2x věci na cvičení (náhradní pro případ polití apod.)
  • Dostatek pití nebo láhev, která se vejde pod kohoutek
  • Svačinu do autobusu, na pauzu mezi tréninky a na cestu domů
  • Pokud někdo zvrací v autobuse, tak pytlíky na zvracení (a nahlásit to trenérům)

Za cennosti – mobily, peníze, šperky apod. neručíme. Během tréninku je možnost zamknout všechny tyto věci do jedné společné skříňky, ale děti si je tam většinou nechtějí dát a mají je ve volně dostupné šatně.

Trénink bude probíhat 12:00-15:00 a 16:00-18:30.

V objektu tělocvičny je kavárna, kde si děti v pauze mezi tréninky mohou/nemusí něco koupit. Pokud je vaše dítě menší a budete mu dávat peníze, napište do peněženky, kolik má s sebou peněz a pokud ještě neumí peníze počítat, řekněte mu, ať poprosí trenéra s pomocí při nákupu 🙂

Důležité informace:
  1. Náklady na celý tento trénink jsou cca 40 tis. Kč. Děti platí jen malou část nákladů a zbytek nákladů (cca 800 Kč na jedno dítě) je hrazeno z darů a dotací. Proto jsme rádi, když jede co nejvíce dětí a využijí tuto možnost trénovat ve výborně vybavené gymnastické tělocvičně.
  2. Přihláška se stává platnou a závaznou po jejím vyplnění. Soustředění musí být kompletně uhrazeno nejpozději do 18.10.2024 (Přípravka do 25.10.2024). V případě zdravotních důvodů se příspěvek vrací (nutno dodat potvrzení lékaře).
  3. V případě, že bude naplněna kapacita autobusu a děti se nevejdou, rozhoduje o tom, kdo pojede, pořadí vyplnění přihlášky a jestli je uhrazen příspěvek. Pokud by se dítě do autobusu nevešlo, peníze samozřejmě vrátíme.
  4. Všem účastníkům doporučujeme, aby měli uzavřené vlastní úrazové pojištění. Spolek se snažil uzavřít pojištění, ale bohužel se nenašla pojišťovna, která by s námi uzavřela pojištění za rozumnou a akceptovatelnou cenu. Gymnasté, kteří byly k prosinci 2023 členy závodní skupiny, mají prostřednictvím registrace klubu u ČGF základní úrazové pojištění, to je ale s opravdu minimálními náhradami.
  5. V případě zranění a jiných zdravotních indispozic zajišťují trenéři bezodkladnou první pomoc. V případě potřeby navštívení ambulace je nutné, aby doprovod provedl zákonný zástupce.
  6. Úpravy v programu a času odjezdu vyhrazeny.
  7. Děti budou moct nastoupit a vystoupit i v Březně, pokud budete chtít nastupovat tam, je potřeba to nahlásit trenérovi.
Přihlášku vyplňte do 18.10.2024 (přípravka do 25.10.2024) přes Google formulář:
Posted in Nezařazené.